6. kolo THL 2013/14: Wizards - Perla 2:12 (0:7, 1:2, 1:3)

25.10.2013 13:02

6. kolo neděle 13. Říjen 2013 v 10:00 v Proboštově

Wizards Krupka - HbC Perla Řetenice M.L. 1983 2:12 (0:7, 1:2, 1:3)

Branky a nahrávky: 21:14 Kačina L. (Kroupa), 38:25 Bím (Kroupa, Pelc) – 1:56 Černý (Pavlíček), 3:35 Černý (Prášek, Deipold M.), 5:10 Diepold D. (Diepold M., Rezek) PP, 5:40 Černý (Prášek, Žižka), 10:36 Rezek, 11:24 Černý (Prášek, Žižka), 11:41 Belšan (Prášek, Diepold M.), Žižka (Prášek), 29:23 Prášek (Diepold M.), 31:10 Diepold D. (Černý, Rezek), 36:30 Prášek (Rezek, Černý), 39:29 Žižka (Diepold M.).

Střely: 24:39, vyloučení: 6:4, využití přesilovek: 0:1, oslabení: 0:0, rozhodčí: Havel J., Voráček P.

Další nováček, další tři body. Již v šesté minutě měl David Černý na svém kontě střelecký hattrick a po první třetině svítilo na ukazateli skóre 0:7, které svádělo k podcenění zápasu a exhibičnímu projevu. Což se také projevilo i ve druhé části, kdy jsme si nedokázali poradit s brankářem kouzelníků , popřípadě jsme naší laxností k jeho čárům i přispěli. Myslím, že perličkou utkání bylo, jak dokázat během vteřinky udělat z přesilovky 5 na 3, hru ve stejném počtu, a tím nemyslím její využití. Do branky opět nastoupil Lukáš Pivko a připsal si další zápas s úspěšností nad 90%. Dolly třes se.

Perla: Pivko L. (91,7 %) - Černý D. (4+2), Diepold M. (0+5), Rezek J. (1+3), Žižka P. (2+2), Belšan R. (1+0), Prášek D. (2+5), Diepold D. (2+0), Pavlíček Z. (0+1),